Používate prehliadač Internet Explorer 6, ktorý už nie je podporovaný
X
Internet Explorer 6 bol vydaný v roku 2001 a jeho posledná verzia vyšla v roku 2004. Prehliadač nepodporuje najnovšie štandardy a preto je možné, že sa Vám stránka nezobrazí správne. Používanie tohto prehliadača je aj z hľadiska Vašej bezpečnosti na internete nežiadúce.

Doporučujeme Vám nainštalovať si niektorý z moderných prehliadačov: FirefoxFirefox Google ChromeGoogle Chrome Internet ExplorerInternet Explorer OperaOpera SafariSafari
Uvedenými odkazmi sa dostanete na stránku, kde si môžete stiahnuť daný prehliadač v najnovšej verzii.

Úvod: Blog venovaný mojim osobným záujmom


O autorovi

 

Meno: Bc. Ladislav Ides

Profesné zručnosti:
Programátor: PHP, FLASH, Actiont script, HTML, CSS, MySQL, Java Scrip

Dizajnér: dizajn webstránok, printová grafika, retuš,  3D modelovanie, priemyselný dizajn

Záľuby: fyzika, filozofia, psychológia, ekonomika
Šport: šach, tenis, korčuľovanie, lyžovanie, splavovanie, kiting, wakeboarding
Vzdelanie: Stredné s maturitou: Mechanik nastavovač CNC

Vysoká škola: MTF STU Trnava, Počítačová podpora výrobných technológií

 

 

Od detstva ma zaujímali všetky veci týkajúce sa toho odkiaľ sme, kam smerujeme a akým spôsobom všetko funguje. Vždy som sa zaujímal o fyzickú aj duchovnú stránku veci. Preštudoval som si rôzne náboženské smery no dospel som k názoru, že žiadne náboženstvo nepopisuje realitu správne, preto ani žiadne náboženstvo nepreferujem. Tiež som vyskúšal rôzne meditačné techniky, ktoré ako som zistil môžu človeku veľmi pomôcť rozvinúť svoje schopnosti, ale len ak sa urobia v správnom postupe, inak môžu aj uškodiť. Moje výsledné fyzikálne a duchovné teórie sa navzájom prelínajú a budem ich tu uverejňovať. Rovnako ma fascinuje vesmír so všetkými jeho obrovskými telesami, aj najmenšími časticami a vidím medzi nimi analógiu. Často rozmýšľm nad tým, ako všetko funguje a na základe toho som dospel k zopár zaujímavým teóriam a názorom.

 

Prispievajte

Budem veľmi rád, keď k mojim článkom pridáte najnovšie vedecké novinky, zistenia, vzorce alebo len vaše teórie a budeme o nich diskutovať.

 

Prečo som blog založil?

Mám veľa nápadov a rád by som sa o ne podelil a zároveň si vypočul veľa iných názorov a v neposlednom rade budem rád keď sem prispejú aj odborníci v danej problematike s najnovšími výskumami z každej oblasti a nie len fyziky.

 

Gramatika

Ospravedlňujem sa za prípadné gramatické chyby. Ale v škole som sa o to nikdy nezaujímal a napriek tomu že ju ovládam, tak pri písaní nad tým nerozmýšľam. Zastávam názor, že gramatika je vymyslená zbytočne nelogicky komplikovanie a dala by sa vyriešiť oveľa jednoduchšie. Len hlupák robí veci zložito, keď sa dajú jednoducho. Ten kto vymyslel slovenskú gramatiku moc múdry nebol a ja nerád opakujem po hlupákoch. Som toho názoru že odstránenie jedného y by slovenskému jazyku urobilo službu a zjednudušilo ho.Ak sa vám tento článok páčil a chcete aby sa aj ostatní dozvedeli niečo nové, dajte like, alebo nazdielajte.

Máte iný názor a chcete ho zverejniť? Diskusia je tu práve pre vás!

Vulgárnosti a reklama budú vymazané. ( * povinné)
Meno: *
E-mail: