Používate prehliadač Internet Explorer 6, ktorý už nie je podporovaný
X
Internet Explorer 6 bol vydaný v roku 2001 a jeho posledná verzia vyšla v roku 2004. Prehliadač nepodporuje najnovšie štandardy a preto je možné, že sa Vám stránka nezobrazí správne. Používanie tohto prehliadača je aj z hľadiska Vašej bezpečnosti na internete nežiadúce.

Doporučujeme Vám nainštalovať si niektorý z moderných prehliadačov: FirefoxFirefox Google ChromeGoogle Chrome Internet ExplorerInternet Explorer OperaOpera SafariSafari
Uvedenými odkazmi sa dostanete na stránku, kde si môžete stiahnuť daný prehliadač v najnovšej verzii.

Mimozemšťania existujú


Bývalý kanadský minister obrany Paul Hellyer vyhlásil na ruskej televízii, nielen že mimozemšťania už chodia medzi nami, ale že odmietajú, aby sa podelili o svoje vyspelé technológie, až dokým nezmeníme svoje bojovné a znečisťujúce spôsoby.

Podľa Paula Hellyer, ktorý bol liberálny minister 1963-1967 , existuje 80 rôznych druhov mimozemšťanov.

Niektoré z nich "vyzerajú rovnako ako my a mohli by ísť po ulici a nebudete vedieť, či ste išli okolo jedného," povedal na stanici Rusko Dnes v programe SophieCo.

Je prvým vysoko postaveným politikom, ktorý verejne vyhlásil, že mimozemšťania sú skutoční.

Dodáva, že mimozemšťania "navštívujú našu planétu po tisíce rokov" a sú skôr nespokojný s tým, ako žijeme.

"Trávime príliš veľa času bojom proti každému, dávame príliš veľa peňazí na vojenské výdavky, a nie dosť na kŕmenie chudobných a starostlivosť o bezdomovcov a chorých," povedal.

"Oni by chceli s nami spolupracovať a učiť nás lepšie spôsoby, ale myslím, že len s naším súhlasom. Oni si nemyslia, že sme dobrými správcami našej planéty.

"Ničíme svoje lesy a znečisťujeme naše rieky a naše jazera. Robíme veľa vecí, ktoré by sme nemali a oni to nemajú radi.

Občas sa Hellyer so svojimi výrokmi dostal príliš blízko k Star Treku, ako hovoril o "federácii" cudzincov, ktorí majú pravidlo nezasahovať do našich záležitostí - rovnako ako Star Fleet nasleduje podobné "Základné smernice."

"Naša budúcnosť ako druh, a tu mám na mysli všetky druhy na svete, je potenciálne ohrozená, ak nemáme prísť na to, čo sa deje a spolupracovať a snažiť sa robiť život prístupnejší pre všetkých z nás, a pracovať s našimi susedmi z iných planét. "

Cudzinci sú tiež zodpovedný za niektoré z našich moderných technológií, vrátane mikročipu, LED svetlá a kevlarové vesty, povedal.

 


Ak sa vám tento článok páčil a chcete aby sa aj ostatní dozvedeli niečo nové, dajte like, alebo nazdielajte.

Máte iný názor a chcete ho zverejniť? Diskusia je tu práve pre vás!

Vulgárnosti a reklama budú vymazané. ( * povinné)
Meno: *
E-mail:


Dany serialcrash(zavináč)gmail.com 8.4.2014 20:26:45

http://www.ufoklub-trnava.sk/?strana=clanky&kategoria=2&zoradenie=datum&stranka=1
Laco 8.4.2014 03:10:26

Určite ju už začali. Oficiálne to ale väčšina vlád tají, tak tomu proste ľudia neveria. Dokedy niečo nedávajú v televízií v hlavných správach, alebo to neuvidia na vlastné oči, tak tomu väčšina veriť nebude.
Jozef jozef.stofan(zavináč)hotmail.com 23.3.2014 21:59:56

ak su vyspelejsi, mali by zacat komunikaciu