Používate prehliadač Internet Explorer 6, ktorý už nie je podporovaný
X
Internet Explorer 6 bol vydaný v roku 2001 a jeho posledná verzia vyšla v roku 2004. Prehliadač nepodporuje najnovšie štandardy a preto je možné, že sa Vám stránka nezobrazí správne. Používanie tohto prehliadača je aj z hľadiska Vašej bezpečnosti na internete nežiadúce.

Doporučujeme Vám nainštalovať si niektorý z moderných prehliadačov: FirefoxFirefox Google ChromeGoogle Chrome Internet ExplorerInternet Explorer OperaOpera SafariSafari
Uvedenými odkazmi sa dostanete na stránku, kde si môžete stiahnuť daný prehliadač v najnovšej verzii.

Môj názor na rasizmus


Ak sa niekto povyšuje nad inú rasu, iný národ, iného človeka


Ja vždy takému mudrlantovi, ktorého jediná výhra je farba jeho pleti, alebo pôvod a ktorý nič v živote nedokázal a tak sa nemá čo iné odvolať poviem: V každom národe, v každej rase, od bieleho po cigáňa nájdem celý kopec ľudí, ktorý sú múdrejší od teba, šikovnejší od teba, pracovitejší od teba, charakternejší od teba, láskavejší od teba a viac pre tento svet urobili ako ty. Tak mi povedz ako sa majú oni postaviť k tvojmu povyšovaniu sa nad nich, keď si len taká bezvýznamná hnida. Ako by si sa ty cítil na ich mieste, keby si toho veĺa dokázal a veľa urobi, ako by si sa staval k bezvíznamej hnide, ktorou jedinou vecou čo v živote dokázala, bolo narodiť sa. Aký hodnotný si človek? Koľko dobra si spravil pre tú spoločnosť na ktorej parazituješ? Alebo chceš dobre len a len sebe a to bez roboty? Všade sa nájdu ľudia, ktorý pochádzajú z horších pomerov ako my, a predsa dokázali viac, lebo majú viac odvahy, viac sily, viac chute, viac snahy, viac šikovnosti, viac rozumu a viac lásky ako my a preto nikoho neodsudzujme ale sami sa snažme.


Ak sa vám tento článok páčil a chcete aby sa aj ostatní dozvedeli niečo nové, dajte like, alebo nazdielajte.

Máte iný názor a chcete ho zverejniť? Diskusia je tu práve pre vás!

Vulgárnosti a reklama budú vymazané. ( * povinné)
Meno: *
E-mail: