Používate prehliadač Internet Explorer 6, ktorý už nie je podporovaný
X
Internet Explorer 6 bol vydaný v roku 2001 a jeho posledná verzia vyšla v roku 2004. Prehliadač nepodporuje najnovšie štandardy a preto je možné, že sa Vám stránka nezobrazí správne. Používanie tohto prehliadača je aj z hľadiska Vašej bezpečnosti na internete nežiadúce.

Doporučujeme Vám nainštalovať si niektorý z moderných prehliadačov: FirefoxFirefox Google ChromeGoogle Chrome Internet ExplorerInternet Explorer OperaOpera SafariSafari
Uvedenými odkazmi sa dostanete na stránku, kde si môžete stiahnuť daný prehliadač v najnovšej verzii.

Očkovanie a štatistiky


Vplyv očkovania na rôzne choroby vyjadrené štatisticky

 

 

Z grafov je zrejmé, že choroby ustupovali aj bez očkovania a po očkovaní naopak choroby ako rakovina, a iné začali stúpať.

 

Uniknuté dokumenty z CDC - porovnanie zdravia očkovaných voči neočkovaným:
https://drive.google.com/file/d/1DD9uH_LkbqJssArd9vsDiatjs0PsVhY7/view?fbclid=IwAR3fkaFUqcaB_810UmR7TZ_zesaZCgEROdywQxpmbQXBXm_U0Oe8EMelXpY

 

Výskyt chorôb a čas začiatku vakcinácie:
USA


 

Osýpky graf úmrtnosti:

Graf vakcinácie anglicko:

Úmrtnosť na rakovinu

 


A výskyt niektorých chorôb anglicko:


 

Video o tom koľko detí je v USA poškodených vakcínami

 

 

Ak si niekto myslí, že následky po očkovaní sú zriedkavé, tak je to len z dôvodu veľmi veľkej sily médií a ich schopnostiam manipulovať a ututlávať pravdu. 

Doporučjem si prečítať online knihu, ktorá dokladá že závažné vedľajšie účinky vakcín sú známe od ich začiatku. Farmaceutický priemysel sa samozrejme snaží takéto dokumenty ignorovať, aby mohol naďalej profitovať s chorôb. https://archive.org/details/39002086340891.med.yale.edu/page/150

 

 

Vyjadrenie lekárov u nás:

MUDr. Jaroslava Orosová

, primárka Kliniky detskej pneumológie a ftizeológie Univerzitnej nemocnice v Bratislave, o zrušení očkovania proti tuberkulóze povedala, že: ...BCG Vaccine SSI (posledná u nás používaná vakcína proti tuberkulóze) mala mimoriadne veľa nežiaducich účinkov (zrejme tie predtým používané vakcíny boli lepšie znášané):
"Najťažšie komplikácie samozrejme boli rozšírenie tejto vakcíny, teda kmeňa, ktorým sa očkuje, do všetkých uzlín v organizme vtedy, keď dieťa malo vrodenú poruchu imunity, o ktorej sme, samozrejme, na 4. deň po narodení, keď sa očkovalo, nemohli vedieť. To boli veľmi ťažké stavy, kedy deti vyžadovali transplantáciu kostnej drene. Dlho sa liečili, rok-dva-päť 7-kombináciou liekov. To prinášalo samozrejme ďalšie problémy so sebou, ako poškodenie pečene atď. ...
Denne sme sa stretávali s 10-15 komplikáciami na klinike, ktoré sme museli riešiť. Videli sme, ako boli rodičia nahnevaní. Samozrejme boli, pretože sa im narodilo (podľa nich) zdravé dieťa, aj v podstate zdravé bolo, a vlastne choroba sa im zaniesla tou očkovacou látkou. Museli chodiť do nemocnice, museli podstupovať niekedy chirurgické zákroky a vôbec liečbu.
... sme toto očkovanie zrušili. Je zrušené zhruba rok a treba povedať, že za ten rok nepozorujeme nárast tuberkulózy na Slovensku. Nemali sme ani jedno dieťa, ktoré je nezaočkované, že by malo tuberkulózu."
.......................................................

Tuberkulózy v ČR ubývá i poté, co bylo zrušeno plošné očkování ...

ČTK to řekl předseda České pneumologické a ftizeologické společnosti profesor MUDr.Vítězslav Kolek,DrSc. Reagoval na kritiku, že neočkované děti jsou s přílivem cizinců ze zemí zasažených TBC zbytečně vystaveny riziku.
Podle Kolka ale tuberkulózy i bez očkování ve vyspělých zemích ubývá - ubylo jí například i v USA, kde se plošně nikdy neočkovalo. Hlavní vliv podle něj mají včasné vyhledání a izolace nemocných a účinná léčba.
.........................................................

Lekári často tvrdia, že vďaka očkovaniu sa podarilo vyničiť mnohé choroby.

Toto tvrdenie ale nie je nijako potvrdené a v argumentácii zo strany zástancov očkovania dochádza k zámene korelácie s kauzalitou. Napríklad v Európe sa vo viacerých krajinách vôbec neočkovalo proti obrne a pritom v nich vymizla rovnako ako v krajinách, kde sa proti nej očkovalo. V prípade viacerých vakcín to bolo dokonca tak, že najskôr choroba začala miznúť a až potom sa začalo s povinným očkovaním proti nej. Ba dokonca, že iné verejné politiky, ako napríklad dotované potraviny či mlieko zadarmo pre školákov, zohrali napríklad v 50-tych rokov vo Veľkej Británii pri eradikácii záškrtu dôležitejšiu úlohu než samotná vakcinácia.
Hľadanie kauzálnych súvislostí a historický revizionizmus v značnej miere poukazuje na to, že za uplynulých 200 rokov môže za vykynoženie mnohých detských chorôb skôr lepší prístup k čistej vode, dobrá výživa, sanita a hygiena, lekárska starostlivosť a vzdelanie, čiže vyšší životný štandard ako taký. Nikto nevie naisto povedať, že choroby vymizli vďaka očkovaniu.

RICHARD ĎURANA

(absolvoval PhD. štúdium v obore biochémia na Chemickom ústave SAV, kde vyvíjal subcelulárne neoglykokonjugátové vakcíny proti kvasinkovým ochoreniam)


Ak sa vám tento článok páčil a chcete aby sa aj ostatní dozvedeli niečo nové, dajte like, alebo nazdielajte.

Máte iný názor a chcete ho zverejniť? Diskusia je tu práve pre vás!

Vulgárnosti a reklama budú vymazané. ( * povinné)
Meno: *
E-mail: