Používate prehliadač Internet Explorer 6, ktorý už nie je podporovaný
X
Internet Explorer 6 bol vydaný v roku 2001 a jeho posledná verzia vyšla v roku 2004. Prehliadač nepodporuje najnovšie štandardy a preto je možné, že sa Vám stránka nezobrazí správne. Používanie tohto prehliadača je aj z hľadiska Vašej bezpečnosti na internete nežiadúce.

Doporučujeme Vám nainštalovať si niektorý z moderných prehliadačov: FirefoxFirefox Google ChromeGoogle Chrome Internet ExplorerInternet Explorer OperaOpera SafariSafari
Uvedenými odkazmi sa dostanete na stránku, kde si môžete stiahnuť daný prehliadač v najnovšej verzii.

Prečo slováci krachujú


Prečo slovenský výrobca aj predajca skrachovali

 

Likvidácia našeho obchodu by nebola možná, keby slováci vedeli čo je pre nich dobré. Ale nevedia to. Napríklad také hypermarkety. Zničili slovenských predajcov aj výrobcov. Lebo predávajú zahraničné výrobky a lacnejšie a majitelia sedia v zahraničí, tak všetky zisky z predaja idú preč zo slovenska. Chyba je tá. Že slovák nechápe že ak nakúpi u slováka aj keby to stálo 3x toľko, tak na ten nákup bude mať aj o mesiac, ale ak pošle peniaze do zahraničia zahraničnému výrobcovy, ktorý zo slovenska nič nepotrebuje, len peniaze, tak na budúci mesiac mu už nikto nedá na výplatu, lebo slovenský predajca aj výrobca skrachoval. Čiže najlacnejšie vždy vychádza nákup u slováka. Lebo peniaze točíme a neposielame ich preč. Ak raz prachy pošleme preč, tak na ďalší mesiac si už nemáme za čo nakúpiť. Čiže prostý slovák so svojim prostým uvažovaním bude hladovať. Lebo nevidí ako sa peniaze musia točiť. On ich len šetrí, ale tým šetrením prichádza o zárobok.
 

 

Propaganda však funguje na 100%. V médiách neustále beží ako sme na tom lepšie a ako ekonomika stúpa.

Podsúvajú ľuďom že je všetko OK a naozaj to zaberá. V skutočnosti vôbec nič nieje OK. Je dlhová menová politika všade na svete, čo v podstate znamená totálne zotročenie a neustáli obrovský tok nehnuteľného majetku smerom od strednej vrstvi k bohatým, čo je aj jediný cieľ dlhovej ekonomiky.
2. Kríza tu je, nikdy nezmizla, len sa troška spomalila, východisko z nej nieje, a ak má niekto niečo navyše, samozrejme že si to ušetrí na prípadnú katastrofu, ktorá je už za dverami, viď ukrajina, migranti a podobné plánované ciele.
3. T čo vo svete spôsobuje neustály hlad, krízu a boj, je to, že prostredníctvom dlhov sa ekonomika udržuje tak, že ako rastie produktivita, tak rastie aj daňové a finančné zaťaženie populácie a teda neustáli nárasť produkcie, rsp efektivity produkcie je automaticky odoberaný boháčmi a teda 99% sveta z toho nič nemá, ale dokonca ešte prichádza o majetok. Čím dlhšie tento systém bude funkčný, tým menej majetku stredným vrstvám zostane. Momentálne je to už v takej fáze, že nadvláda majetku je tak silná, že sú schopní cez kombináciu polície, ak je neúčinná tak prevratu a vojenského ťaženia zničiť akýkoľvek národ, ktorý by sa chcel vymaniť z tejto nadvlády. V USA sa im to podarilo dotiahnuť do dokonalosti. Akýkoľvek odpor je okamžite potlačený a to aj bez súdu. Všetko je dobre kontrolované a každý je sledovaný, takže akýkoľvek odpor potlačia hneď v zárodku. Preto každý štvrtý človek v base na svete v nej sedí v USA. 


Ak sa vám tento článok páčil a chcete aby sa aj ostatní dozvedeli niečo nové, dajte like, alebo nazdielajte.

Máte iný názor a chcete ho zverejniť? Diskusia je tu práve pre vás!

Vulgárnosti a reklama budú vymazané. ( * povinné)
Meno: *
E-mail: