Používate prehliadač Internet Explorer 6, ktorý už nie je podporovaný
X
Internet Explorer 6 bol vydaný v roku 2001 a jeho posledná verzia vyšla v roku 2004. Prehliadač nepodporuje najnovšie štandardy a preto je možné, že sa Vám stránka nezobrazí správne. Používanie tohto prehliadača je aj z hľadiska Vašej bezpečnosti na internete nežiadúce.

Doporučujeme Vám nainštalovať si niektorý z moderných prehliadačov: FirefoxFirefox Google ChromeGoogle Chrome Internet ExplorerInternet Explorer OperaOpera SafariSafari
Uvedenými odkazmi sa dostanete na stránku, kde si môžete stiahnuť daný prehliadač v najnovšej verzii.

Ako sa robí špinavá očkovacia propaganda


Tu je jasný príklad toho ako sa propagátori očkovania bez akýchkoľvek vedeckých dôkazov snažia hrať ľuďom na city a prostredníctvom klamstiev a desinformácií sa snažia o to aby sa utajila skutočná pravda o očkovaní.
O čo sa teda jedná? Na facebooku som našiel článok od propagátorky očkovania, údajnej vyštudovanej imunologičky Lenky Bukviarovej. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Čo v článku píše si môžete pozrieť na jej FB stránke tu: Alebo prečítať tu: 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ako reakciu na jej článok som napísal dva príspevky, kde požadujem nejaké vedecké alebo štatistické dôkazy o tom, že neočkovaní šíria uvedenú nákazu a o tom že očkovaní jedinci sú celkove zdravší. viď obrázky: 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Namiesto odpovede som sa však dočkal len zablokovania, viď obrázok: 


 
 
 
 
 
 

Zdá sa vám toto zo strany údajnej študovanej imunologičky ako otvorený vecný a férový prístup? Namiesto odpovede, grafov a výskumov, tak blokácia bez odpovede? 

Mne sa to zdá len ako čistá vakcinačná propaganda s cieľom oklamať ľudí, aby si bez akéhokoľvek vedeckého dokazovania dobrovoľne do tela nechali vpraviť vedecky preukázateľné jedy, toxíny a choroboplodné zárodky.

 

Na dôvažok chcem ešte uviesť, že ja ako lajk žiadam vedecké dôkazy a operujem štatistikami, napríklad posklesom úmrtnosti na osýpky ešte pred zavedením očkovania. A študovaná imunologička, namiesto uvedenia jasný dôkazov čo spôsobilo epidémiu a uvedenia štatistík, naopak hrá na city a neuvedie nič vedecké. Vychádza mi z toho iba jedno. Buď to žiadna imunologička nieje, alebo je to len zmanipuolvaná imunologička, ktorá niečo vyštudovala, dostala za to diplom, ale vôbec sa tomu nerozumie, nechápe a nevie interpretovať štatistiky, alebo sa to vôbec v škole neučila a len jej tam vymyli mozog ako je očkovanie prospešné, ale tiež jej nedali žiadne vedecké dôkazy, ktorými by vedela obhájiť svoj názor. Nechám na vás aby ste si z toho vybrali správnu odpoveď.

 

Záver

 

V každom prípade z toho ale vychádza jeden záver. To nie antivaxeri sú hlúpi ľudia ktorí veria fámam, ale naopak študovaní imunológovia majú vymyté mozgy a veria niečomu čo im bez dôkazov predkladajú na fakultách ako fakt, ktorému musia veriť ako veriaci v kostole. Nativaxeri sú naopak inteligentní ľudia, dožadujúci sa štatistických dôkazov a vedecky overených faktov. Ľudia, ktorí nepodľahnú ľahkému a primitívnemu nátlaku na city, ale racionálne uvažujúci ľudia, ktorí si vedia preveriť fakty.

 

Zdroj grafu: SZU.

 

Ak sa vám tento článok páčil a chcete aby sa aj ostatní dozvedeli niečo nové, dajte like, alebo nazdielajte.

Máte iný názor a chcete ho zverejniť? Diskusia je tu práve pre vás!

Vulgárnosti a reklama budú vymazané. ( * povinné)
Meno: *
E-mail: