Používate prehliadač Internet Explorer 6, ktorý už nie je podporovaný
X
Internet Explorer 6 bol vydaný v roku 2001 a jeho posledná verzia vyšla v roku 2004. Prehliadač nepodporuje najnovšie štandardy a preto je možné, že sa Vám stránka nezobrazí správne. Používanie tohto prehliadača je aj z hľadiska Vašej bezpečnosti na internete nežiadúce.

Doporučujeme Vám nainštalovať si niektorý z moderných prehliadačov: FirefoxFirefox Google ChromeGoogle Chrome Internet ExplorerInternet Explorer OperaOpera SafariSafari
Uvedenými odkazmi sa dostanete na stránku, kde si môžete stiahnuť daný prehliadač v najnovšej verzii.

Liečba covid-19


Facebook, YouTube a Twitter zúrivo mažú virálne video lekárov odhaľujúcich liek na COVID-19

 

V pondelok 27. júla sa na Facebooku objavilo video. V ňom skupina lekárov prvej línie mala vo Washingtone tlačovú konferenciu o dezinformáciách, ktoré sa o ochorení COVID-19 šíria v mainstreamových médiách.

Okrem poukázania na lži médií a Svetovej zdravotníckej organizácie, ponúkli aj vlastný pohľad na súčasnú pandémiu a spôsob liečby, ktorým by bolo možné zachrániť pred smrťou takmer každého pacienta, vrátane starých a chorých.

 

Jedno z najvirálnejších videí v dejinách

 

Uvedené video za pár hodín dosiahlo sledovanosť okolo 17 miliónov videní, keď ho Facebook náhle vymazal. Hneď po ňom nasledovali s výmazom aj ďalšie dve významné siete – YouTube a Twitter.

V jednom čase ho súčasne sledovalo až okolo 185 tisíc sledovateľov, čím sa stalo jedným z najvirálnejších videí v dejinách internetu.

Internetoví giganti v súčasnosti predstavujú prvú a najmasívnejšiu líniu cenzúry informácií, keď už nie je dovolená ani len odborná diskusia lekárov o tom, ako by sa mali liečiť niektoré ochorenia.

Uvedené video sa našťastie stihlo zachovať na nezávislých necenzúrovaných platformách, ako napríklad BitChute alebo Brighteon.

 

 

Video zdieľali na svojom Twitteri aj americký prezident Donald Trump a jeho syn.

Pre novodobých cenzorov však boli prezentované informácie natoľko výbušné, že neváhali zrušiť účet na Twitteri synovi amerického prezidenta a dokonca vymazali aj tweet Donalda Trumpa (hoc jeho účet nezrušili).

Tu sa natíska otázka: Prečo sú z týchto informácií internetoví giganti a s nimi spriaznené farmaceutické firmy tak veľmi vydesení?

Z jednoduchého dôvodu – tieto informácie by v priebehu pár týždňov ukončili pandémiu a všetky pandemické obmedzenia. Celé súčasné totalitné zovretie obyvateľstva a drakonické obmedzovania slobôd by sa zosypali ako domček z karát.

Navyše by sa vakcíny proti COVID-19 stali nepotrebnými. Miliardy investované do ich výskumu a ďalšie miliardy zisku z ich budúceho predaja by sa razom vyparili dostratena.

No a takémuto scenáru sa mocní tohto sveta snažia za každú cenu zabrániť.

 

Čo títo lekári vlastne povedali


Pre tých z vás, ktorí nerozumiete anglicky, sme preložili krátky sumár toho najdôležitejšieho, čo vo videu zaznelo.

Tlačovú konferenciu stručne uviedol kongresman Ralph Norman a slovo následne odovzdal prvej lekárke.

 

Lekárka č.1 – X.Y. (nepredstavila sa)


Sme americkí lekári prvej línie a našim záujmom je liečba ľudí, ktorí sú momentálne vydesení strachom. Existuje tu doslova pavučina strachu, ktorá je všade okolo nás, a ktorá paralyzuje ľudí a ničí ekonomiku.

COVID-19 má 2 fázy – prvá, pred infikovaním, prípadne skoro po nakazení a druhá fáza pri rozvinutí sa ochorenia. No a dobrou správou je, že na túto chorobu existuje účinný liek. Liek, ktorý umožňuje ľudí liečiť opatrne a inteligentne.

Medzi nami sú tisíce lekárov, ktorí o tomto všetko vedia, no sú umlčovaní a znemožňuje sa im o tom hovoriť.

Preto sme sa tu dnes stretli, aby sme si povedali viac o tomto lieku a tiež o tom, ako sa vymaniť z pavučiny strachu, ktorá bola okolo nás rozvinutá.

 

Lekár č.2 – Dr. Bob Hamilton, robí 36 rokov pediatra v Santa Monica, Kalifornia


Dnes mám pre vás dobrú správu. Deti tento vírus zvládajú veľmi dobre. Infikovaných je ich pomerne málo a tie, čo sa nakazia, len málo z nich sú hospitalizovaní.

Smrtnosť vírusu je len asi 0,2%, čiže 2 ľudia z 1000 nakazených (nie 3,4% ako klame Svetová zdravotnícka organizácia). U väčšiny nákaza prebieha bezpríznakovo.

Deti nie sú tí, ktorí by šírili nákazu medzi svojich rodičov a starých rodičov. Neexistuje jediný dôkaz prenosu koronavírusu zo žiaka na svojho učiteľa. Preto bez strachu môžeme kľudne poslať deti späť do školy a znormalizovať ich životy.

Bariérou návratu detí do škôl nie je veda, ale skôr rôzne odborové organizácie združujúce učiteľov. Tí majú rôzne iracionálne požiadavky, ktoré s ochorením nesúvisia, ako napríklad ukončenie financovania polície, zatváranie súkromných škôl, prípadne si pýtajú viac peňazí.

 

Lekárka č.3 – Dr. Stella Immanuel, lekárka primárnej zdravotnej starostlivosti z Hustonu, Texas


Študovala som za lekárku v západnej Afrike (Nigérii) a roky tam liečila pacientov na maláriu a iné tropické ochorenia.

V poslednom čase počas pandémie v USA som mala zverených do starostlivosti 350 pacientov s diagnózou COVID-19.

 

Mnohí z týchto pacientov boli starí alebo mali množstvo pridružených ochorení ako cukrovka, vysoký krvný tlak, astma a podobne. Môj najstarší pacient mal 92 rokov.

 

Všetkých som liečila rovnako. Podávala som im:

 

  • hydrochychlorochín (u nás obchodný názov: Plaquenil)

  • zinok

  • Zitromax (antibiotikum) – zrejme na sekundárne bakteriálne infekcie

 

Všetci z týchto 350 pacientov sú v poriadku. Nikto nezomrel. Nestratila som jediného pacienta – ani tých s astmou, cukrovkou či inými ochoreniami.

Hydroxychlorochín funguje aj ako profilaxia, čiže ako prevencia.

Nikto v Amerike nemusí umrieť. A neochorel ani nikto z nás lekárov a to sa staráme o približne 15 pacientov každý deň, pričom sa chránime len obyčajnými chirurgickými rúškami.

Hydroxychlorochín je široko preskúmaný liek. Mnoho štúdii preukázalo, že funguje. Som nahnevaná, keď vidím, ako sú ľudia zúfalí, nemôžu dýchať a myslia si že umrú. A ja im hovorím, že „Upokojte sa, nebojte sa, budete žiť!“. A nikto neumrel.

Vôbec ma nezaujíma, ak príde niekto a hovorí o nejakej štúdii, ktorá údajne ukázala, že hydroxychlorochín nefunguje. Taká štúdia musí byť pseudoveda. Ja sa pýtam – kto tú štúdiu financoval?

Ja mám za sebou 350 pacientov a nikto z nich neumrel. Sama som svedectvom. Tento vírus má liek – zinok a hydroxychlorochín.

Ak vám nejaký falošný lekár povie, že chce vidieť dvojito zaslepenú štúdiu alebo, že vraj tento liek spôsobuje ochorenie srdca, tak sa ho pýtam: „Videli ste už nejakého pacienta s COVID-19? Liečili ste ho?“ Lebo ja týchto pacientov vidím a liečim každý deň.

Poznámka: Štúdia publikovaná v prestížnom medicínskom žurnále Lancet, ktorá poukazovala na údajné ochorenia srdca v súvislosti s hydroxychlorochínom, bola už pár týždňov po jej publikácii žurnálom stiahnutá ako podvodná.

Som veľmi nahnevaná, keď vidím ako sú ľudia vydesení k smrti a cestujú ku mne 2-3 hodiny autom, pretože ich lekár im nechce predpísať liek, ktorý naozaj potrebujú.

Vy, všetci lekári, ktorí dnes sedíte na zadku a prizeráte sa na to, ako ľudia umierajú, viete čo ste? Ste ako kedysi tí dobrí Nemci, ktorí sa mlčky prizerali ako nacisti odvádzajú a zabíjajú Židov, no neozvali sa.

Dostávam v súčasnosti veľa vyhrážok. Ak pôjdu po mne alebo ma nahlásia lekárskej komore, tak mne je to jedno. Ja nenechám ľudí umierať. Môžu ma aj zabiť, no ja nenechám ľudí umierať!

Nikto nemusí umrieť. Existuje liek na COVID-19. Jeho názov je zinok, hydroxychlorochín a Zitromax.

Je čas sa prebudiť a povedať, že toto už nebudeme ďalej znášať. Pretože, ak dnes niekto zomrie, jemu to bude potom už jedno. Nepríde o 6 mesiacov neskôr diskutovať o nejakých dvojito zaslepených štúdiách. On potrebuje liek tu a teraz.

To naozaj existuje dnes niekto, kto pýta dvojito zaslepené štúdie v čase, keď ľudia zomierajú? Veď to je neetické! Takže ešte raz – nikto nemusí zomrieť, pretože na COVID-19 tu máme liek.

Odporúčame: Prírodná liečba osteoporózy

 

Lekárka č.1, lekár č.4 (Dr. Erricson) a ďalší


V ďalšej diskusii sa rozoberá, že v minulosti, pred vyše 15 rokmi sa robili štúdie na podobné koronavírusy spôsobujúce respiračné ochorenia a aj u nich sa ukázal hydroxychlorochín ako činný liek.

Súčasný „nový“ koronavírus nie je zasa až taký nový, ale je podobný mnohým predošlým koronavírusom.

Následne lekári diskutujú o pandemických obmedzeniach, zničenej ekonomike, náraste samovrážd, alkoholizme či nezamestnanosti a odpovedajú na otázky novinárov.

 

Záver


Z kombinácie hydroxychlorochíonu a zinku je to, čo má liečebný účinok, zinok. Hydroxychlorochín zabezpečuje, aby sa zinok dostal rýchlo do buniek, kde blokuje replikáciu vírusu.

K hydroxychlorochínu je v dnešnej dobe pomerne ťažké sa dostať, keďže ide liek na predpis a aj jeho dostupnosť sa zámerne obmedzuje.

Preto si myslíme, že ľudia by mali preventívne užívať zinok. Keď budú mať vo svojom tele dlhodobo dostatok zinku, tak neskôr, v prípade nákazy, nebude potrebné sa snažiť ho narýchlo dostať do buniek.

Hydroxychlorochín je tiež možné nahradiť výživovým doplnkom Quercetinom, ktorý má podobný účinok.

Týmto spôsobom sa dá proti koronavírusu preventívne chrániť aj liečiť ho. Ide však len náš názor na uvedenú vec, záver o tomto celom si musíte spraviť sami.


Ak sa vám tento článok páčil a chcete aby sa aj ostatní dozvedeli niečo nové, dajte like, alebo nazdielajte.

Máte iný názor a chcete ho zverejniť? Diskusia je tu práve pre vás!

Vulgárnosti a reklama budú vymazané. ( * povinné)
Meno: *
E-mail: