Používate prehliadač Internet Explorer 6, ktorý už nie je podporovaný
X
Internet Explorer 6 bol vydaný v roku 2001 a jeho posledná verzia vyšla v roku 2004. Prehliadač nepodporuje najnovšie štandardy a preto je možné, že sa Vám stránka nezobrazí správne. Používanie tohto prehliadača je aj z hľadiska Vašej bezpečnosti na internete nežiadúce.

Doporučujeme Vám nainštalovať si niektorý z moderných prehliadačov: FirefoxFirefox Google ChromeGoogle Chrome Internet ExplorerInternet Explorer OperaOpera SafariSafari
Uvedenými odkazmi sa dostanete na stránku, kde si môžete stiahnuť daný prehliadač v najnovšej verzii.

Môj vlastný názor na očkovanie


Svet verí štúdiam, ktoré nikto nepreveruje a je v nich finančný záujem (jedná sa o milióny až miliardy).


Dlhé roky hľadám ale doposiaľ som nenašiel žiadny vedecký ani štatistický dôkaz, ktorý by jasne a vedecky dokazoval že akékoľvek doteraz urobené očkovanie niekedy viac pomáhalo ako uškodilo. 

Takýto dôkaz mi neboli schopní poskytnúť ani na úrade verejného zdravotníctva, jediné čo mi poskytly je vyhlásenie. 

Dá sa vyhlásenie považovať za vedecký dôkaz? To rozhodne nedá. Vedecký dôkaz by mal byť jasný, založený na faktoch a štatistikách a opakovateľný. 

Jediné čo o očkovaní však dostanete sú tvrdenia, tvrdenia a stále len tvrdenia. 

Rôzby vedecké štúdie, ktoré v podstate nedokazujú nič, len to, že mohli byť smanipulované a nijakým spôsobom ich nieje možné preveriť. AKo keby neexistoval nikto kto bol očkovaní a nikto kto nebol očkovaný. Lenže tých čo očkovaní sú a aj tých čo niesú, je naozaj veľa a je možné veľmi jednoducho urobiť štatistiku a v nej porovnať ako sú na tom zdravotne. Netreba na to žiadnu zložitú vedeckú dvojito zaslepenú a so slepcami urobenú slepú, aj hluchú štúdiu, ktorej sa nikto nevie dopátrať jediného mena, ktoré by sa dalo nejako preveriť. 

Vakcíny zasahujú do zdravia človeka natoľko že v dnešnej dobe nieje možné spraviť izlovoanú štúdiu na jednu vakcínu, lebo by neznamenala nič, nakoľko taký človek neexistuje, ktorý by sa dal len ňou zaočkovať. Vždy je to tak, že človek prejde viacerými očkovaniami. A štúdie neskúmajú všetky súvislosti a vzťahy a môžu teda byť veľmi manipulovateľné a ovplyvnené. Navyše tie štúdie žiadny úrad ani nikto nepreveruje či boli alebo neboli pravdivé. Nikto nerobí kópiu tej štúdie a nekontroluje zhodnosť výsledkov. 


Aká štúdia môže poskytnúť dôkazy?


Preto jediná štúdia, ktorá je dostatočne objektívna a zároveň transparentná by bola, porovnať celkové zdravie všetkých vekových skupín a porovnať očkovaných jedincov, voči neočkovaným. Tým by sa vylúčili všetky vedľajšie faktory a časový horizont by bol dostatočne dlhý. Takáto štúdia ani nebude moc nákladná, lebo stačí zozbierať výsledky zo zdravotných kariet, a pozapisovať ich do tabuliek a tak vyhodnotiť chorľavosť na jednotlivé choroby. 

 

Akú sú vlastne štatistiky chorobnosti a aká je manipulácia verejnej mienky a lekárov?

 

Tu je zopár štatistík http://rizikaockovania.sk/dok/Statistiky_infekcne_ochorenia_a_ockovanie.pdf

 

https://childhealthsafety.wordpress.com/graphs/?fbclid=IwAR2CX987yVsWBFqAgP0JjHps---MCAtK4tprtmsmxcX2r-rpXPUFSmzDuno

 

V skutočnosti sa štatistiky robia už veľmi dlho avšak ako manipuláciu sa obyčajne používa veľmi malé obdobie. Kto sa vyzná v štatistikách, tak veľmi dobre vie ako sa robí predpoklad. Na to aby ste mohli urobiť predpoklad, tak musíte mať dostatočne dlhé obdobie a podľa toho obdobia urobíte krivku, ktorá pokračuje. 

Ak sa začalo očkovať a očkovanie by pomáhalo, tak by mala krivka zmeniť smer. Avšak z grafov je jasne vidieť, že očkovanie na krivku nemalo žiaden vplyv, dokonca by sa dalo povedať, že ešte krivku narušilo k horšiemu. Čo by odpovedalo mojim zisteniam, že očkovaním sa ešte viac rozširuje daná choroba. Pretože vakcínu nieje možné vyrobiť 100% nekontaminovanú živým výrusom, nakoľko sa použitím tohoto výrusu vakcína vyrába. 

 

Ako vakcíny fungujú a ako nás klamú o ich gunkčnosti?

 

Kto má dostatočnú logiku, tak by mal pochopiť nasledujúci text.

 

1. Ak niekto tvrdí že vo vakcíe je mechanizmus, ktorý zabezpečuje imunitu, tak na základe čoho tak tvrdí? 

 

Toto je najdôležitejší bod. 
Ak vakcína obsahuje fragmety výrusov na ktoré telo reaguje spustením imunity a začne vytvárať protilátky, tak to znamená, že telo bolo schopné si vytvárať tieto protilátky ešte predtým ako prišlo k stiku s fragmentom vírusu. Vakcína imunitu nevytvára, vakcína len dodala fragmenty vírusu, čiže imunita tam už bola. Ak telo imunitu nemá, tak nedokáže ani na základe vakcíny vytvárať protilátky a vakcína je teda úplne zbytočná. Problém však nastáva vtedy ak bola kontaminovaný živým vírusom a v tom momente očkovaný jedinec dostáva silnú a nebezpečnú infekciu z vakcíny voči ktorej nemusí mať imunitu. Ľudia si často myslia že vakcína imunitu vytvára. Nie vakcína môže fungovať len vtedy ak človek už imunitu na daný vírusový fragment má. Toto je vedecky aj štatisticky dokázané. A dočítate sa to v rôznych štúdiach. 

 

2. Boli ste očkovaný a zistil vám protilátky? Myslíte si že ste chránený? 

 

Zasa omyl. Test na protilátky dokazuje to, že vaše telo si vytvára protilátky ale nie to, že sa s nimi ubráni nákaza. V podstate ste vakcínou otestovali či vaše telo vie vytvárať protilátky, ale ešte to nič nezaručuje. Jediné čo sa vám podarilo bolo vyvolať v tele planý poplach. Je vedecky aj štatisticky dokázané, že aj tí čo majú protilátky niesu chránený a môžu podľahnúť masívnej infekcii. Dokázané je len to, že majú protilátky ale nie to, že ich na 100% chránia. To že ste dostali vakcínu a máte protilátky len znamená že ste prešli testom na vytváranie protilátok a nie to, že ste chránený. Tu treba chápať tento zásadný rozdiel. Keby bola pravda, že človek majúci protilátky je chránený, nikdy nikto by nemôhol s protilátkami danú chorobu dostať, ale opak je pravdou. Taký mechanizmus tam nefunguje. 
 

3. Fungovala by vakcína bez hliníka? 

 

Je vedecky dokázané, že vakcía bez hliníka nemá žiaden efekt. To znamená, že telo si vložené fragmenty výrusov rozoberie a využije ich pre svoje potreby ako by sa nič nestalo. Avšak ak pridáte do vakcíny hliníkové adjuvanty, tak v mieste aplikácie dôjde k masívnemu poškodeniu (z dôvodu adjuvantov) a v tele sa vyvolá prudký poplach, telo vyšle do miesta obranné zdroje a tie hľadajú vinníka. ktorý poškodenie spôsobil. A tu začína lotéria. Telo sa bráni a keďže miesto poškodenia je rozsiahle, tak vinníka nevie presne identifikovať a preto, všetko čo sa nachádza v tele a hlavne v krvy môže pre telo znamenať vinníka. Môže to byť pel, prach, ktoré a do krvy dostali dýchaním, ale môžu to byť aj vlastnú bunky, napríklad nervová sústava. A takto môžu vzniknúť alergie a rôzne autoimunitnú ochorenia v ktorých telo napáda samo seba. Je to veľmi nebezpečná lotéria s výhrou iba na jedno číslo a v prípade že vyhráte a telo si vyberie len ten fagment vírusu ako vinníka, tak je aj tak veľmi otázne, či mu to nejak v budúcnosti môže pomôcť. Toto treba dokázať štatisticky no doposiaľ neexistuje žiadna transparentná štúdia na populácií, ktorá by nazdrela do kariet a porovnala zdravie očkovaných voči neočkovaným. 

Kto nechápe že takáto štatistika je jediná metodicky správna, je proste hlupák a má veľmi nízke IQ na to aby to pochopil a zrejme by sa takýmito vecami ani nemal zaoberať. Proste by mal veriť vlastným zisteniam a zistiť si či sú zdravišie neočkované deti alebo očkované a veľmi rýchlo príde na to, čo je pravda a čo výmysel. 

 

Výzva

 

Ak mi chce niekto oponovať, bude veľmi rád keď ma vyvedie z omylu a budem štastný, keď mi tu dá niekto nepriestrelné transparentné dôkazy, ktoré sa dajú jednoducho preveriť. 

Napríkald nejakú štúdiu študenta vysokej školy, ktorý si robí doktorát a v svojej záverečnej práci porovnáva chorobnosť očkovaných a neočkovaných ľudí na slovensku či v čechách. 

Myslím že takáto štúdia by bola oveľa dôverihodnejšia ako nejaká štúdia miliardovej farmaceutickej spoločnosti z USA, kde sa nedopátrate po nikom. 

 

Na záver ešte prikladám krátky článok

http://www.slobodavockovani.sk/news/co-som-povedal-tv-markiza-na-mikrofon-a-co-v-spravach-neodznelo-ad-nezaockovane-deti-su-hrozbou-lokalne-epidemie-siria-vraj-oni/

A
 tiež vyjadrenie imunologičky z Harvardu
https://www.badatel.net/nezaockovane-deti-nepredstavuju-pre-nikoho-ziadne-riziko-hovori-imunologicka-z-harvardu/?fbclid=IwAR0Ux746K-XBdvRTXr0cIXBrVZvXsPWCUYc5QR3P8FF4OouPm_rDYPUVEIk


Ak sa vám tento článok páčil a chcete aby sa aj ostatní dozvedeli niečo nové, dajte like, alebo nazdielajte.

Máte iný názor a chcete ho zverejniť? Diskusia je tu práve pre vás!

Vulgárnosti a reklama budú vymazané. ( * povinné)
Meno: *
E-mail: